Kategorie

Nejnovější příspěvky v blogu

Archivované příspěvky

Kategorie: Brusky na nože 21 produkty.
Zobrazení 1-21 z 21 položek

w3c

Aktivní filtry

Victorinox, dvojitá bruska na nože, 4.3323

Už žádné tupé čepele – elegantní a snadno použitelná bruska na nože udrží vaše nože ostré jako první den. Elegantní nástroj má keramické plotýnky a brusný kámen. Není větší než kuličkové pero. Noste ho u sebe a budete připraveni pro každou příležitost.

view product

Victorinox, rušná bruska, 7.8715

S naší bruskou na nože, která byla ergonomicky navržena pro velmi bezpečnou manipulaci, rychle, jednoduše a bezpečně nabrousíte jakýkoli nůž s rovným ostřím do dokonalé přesnosti řezu. Ostřící mechanismus tvoří plotýnky ve tvaru V z tvrdokovu, které jsou uchyceny v optimálním úhlu uvnitř vnější konstrukce. Dlaždice...

view product

Kvalitní bruska na nože DICK Magneto Steel Polish, 9 0085 00-77

Bruska na nože DICK Magneto Steel Polish. Součástí brusky jsou super jemné ostrace tyče k leštění a rovnání ostří nože. Při broušení nože se ocelové třísky zachycují na magnet.

view product

Kvalitní bruska na nože v bílé barvě DICK Rapid Steel Polish, 90080-00

Pokud hledáte kvalitní brusky na nože, tak zaručeně jste na správné adrese! Bruska na nože s lešticími tyčemi k dobroušení čepele.

view product

Kvalitní brusky na nože, Silver Steel HyperDrill, 9 0086 000

Bruska na nože z německé firmy DICK. Vyrobeno z kvalitní nezezové oceli. S touto bruskou je nabroušení nože naprosto jednoduchá věc. Během chvilky uvidíte dokonalý výsledek ostré čepele.

view product

Bruska na nože s podstavcem DICK RAPID ACTION STEEL v černé barvě, 90092-00

Pokud hledáte kvalitní brusky na nože, tak zaručeně jste na správné adrese! Bruska na nože s lešticími tyčemi k dobroušení čepele. Součástí balení je také stojan s přísavkami pro upevnění.

view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: