Kategorie

Nejnovější příspěvky v blogu

Archivované příspěvky

w3c

Aktivní filtry

Kozačky TECHNO, polyuretanové bez bezp. špičky

Polyuretanové holínky TECHNO, bílé, super lehké. Podrážka z polyuretanu modré barvy, bez bezpečnostní špičky. Protiskluzová samočisticí podrážka. Antibakteriální vložky. Dobrá tepelná izolace. Vynikající pro potravinářský průmysl.

view product

Kozačky TECHNO, modré, polyuretanové s bezp. špičkou

Polyuretanové holínky TECHNO, modré, super lehké. Podrážka z polyuretanu modré barvy, s bezpečnostní špičkou. Protiskluzová samočisticí podrážka. Antibakteriální vložky. Dobrá tepelná izolace. Vynikající pro potravinářský průmysl.

view product

Kozačky TECHNO, bílé, polyuretanové s bezp. špičkou

Polyuretanové holínky TECHNO, bílé, super lehké. Podrážka z polyuretanu modré barvy, s bezpečnostní špičkou. Protiskluzová samočisticí podrážka. Antibakteriální vložky. Dobrá tepelná izolace. Vynikající pro potravinářský průmysl.

view product

DUNLOP Purofort EN 347, kozačky bez ocel.špičky bílé

Polyuretanové holínky DUNLOP PUROFORT MultiGrip EN 347.Protiskluzová podrážka modré barvy bez ocelové špičky.Odolné vůči : minerálům, živočišným a rostlinným olejům a tukům, dezinfekčním prostředkům,hnojivům, rozpouštědlům, různým chemikáliím.Dunlop Multi Grip nová generace kozaček pro potravinářský průmysl.

view product

Nitrilové rukavice DIAMANTE/SUPREME, nepudrované, BAL. 100 KS

Jednorázové ochranné nitrilové rukavice DIAMANTE nejsou pudrované a mají standardní hmotnost 3g. Zdrsněné konečky prstů pro jemnější a citlivější manipulaci. Vhodné pro krátkodobý kontakt s potravinami. Barva: Modrá Velikosti: S,M,L,XL

view product
view product

DUNLOP Pricemaster, kozačky bez. ocel. špičky

DUNLOP Pricemaster, bílé kozačky se zelenou podrážkou. Podrážka vyrobena z PVC, bez ocelové špičky. Odolné proti : minerálům, živočišných a rostlinných olejům a tukům , dezinfekčním prostředkem , různým chemikáliím.

view product

Latexové rukavice Jersette, 1 pár

Vodotěsné rukavice z modrého přírodníholatexu, bavlněná vložka bez silikonu. Vnitřní povrch lehce pudrovaný.Vhodné pro styk s potravinami.Zdrsněný povrch v oblasti dlaně a prstů. Kontakt do 100°C.

view product

DUNLOP Purofort, kozačky s ocel.špičkou, bílé

Polyuretanové holínky DUNLOP PUROFORT MultiGrip.Protiskluzová podrážka modré barvy s ocelovou špičkou.Odolné vůči : minerálům, živočišným a rostlinným olejům a tukům, dezinfekčním prostředkům,hnojivům, rozpouštědlům, různým chemikáliím.Dunlop Multi Grip nová generace kozaček pro potravinářský průmysl.

view product

Pracovní zástěra LEDOLIN PURE s rukávy

Hygienická pracovní zástěra s rukávy, LEDOLIN PURE. Délka:140 cm, šířka:90 cm. Absolutní hygiena: bez háčku, poutka, sešívání, lepení . Barvy: bílá a modrá.

view product

Triko s dlouhým rukávem v černé barvě pro každého správného řezníka

Připravili jsme si pro Vás novou kolekci triček pro řezníky s dlouhým rukávem! Toto triko může být jako ideální dárek pro Vás nebo pro někoho blízkého.

view product

Rukavice proti pořezání, APROTEX Thermo

Ochranná vláknitá rukavice AproTex THERMO proti pořezání vhodná na levou i pravou ruku. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Obsahuje vlákna s izolačními vlastnostmi, proto je vhodná do chladných prostor. Zesílené prsty a kvalitní materiál poskytují ochranu proti pořezání. Modrá barva. Manžeta délky 12 cm....

view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: