Kategorie

Nejnovější příspěvky v blogu

Archivované příspěvky

Kategorie: Vlněné a proti pořezání 9 produkty.
Zobrazení 1-9 z 9 položek

w3c

Aktivní filtry

Rukavice proti pořezání, APROTEX Thermo

Ochranná vláknitá rukavice AproTex THERMO proti pořezání vhodná na levou i pravou ruku. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Obsahuje vlákna s izolačními vlastnostmi, proto je vhodná do chladných prostor. Zesílené prsty a kvalitní materiál poskytují ochranu proti pořezání. Modrá barva. Manžeta délky 12 cm....

view product

Rukavice proti pořezání, APROTEX Pro

Ochranná vláknitá rukavice AproTex PRO proti pořezání vhodná na levou i pravou ruku. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Zesílené prsty a kvalitní materiál poskytují ochranu proti pořezání. Bílá barva. Manžeta délky 11 cm. Různé velikosti S, M, L, XL.

view product

Rukavice proti pořezání, APROTEX Prime

Ochranná vláknitá rukavice AproTex PRIME proti pořezání vhodná na levou i pravou ruku. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Zesílené prsty a kvalitní materiál poskytují ochranu proti pořezání. Modrá barva pro lepší viditelnost . Manžeta délky 12 cm. Různé velikosti S, M, L, XL.

view product

Rukavice proti pořezání, CUTGUARD bluetouch

Ochranná vláknitá rukavice CUTGUARD bluetouch proti pořezání. Level 5+. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Hustota vláken: 13. Zesílené prsty . Modrá barva pro lepší viditelnost .

view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: