Kategorie

Nejnovější příspěvky v blogu

Archivované příspěvky

w3c

Aktivní filtry

Kozačky TECHNO, polyuretanové bez bezp. špičky

Polyuretanové holínky TECHNO, bílé, super lehké. Podrážka z polyuretanu modré barvy, bez bezpečnostní špičky. Protiskluzová samočisticí podrážka. Antibakteriální vložky. Dobrá tepelná izolace. Vynikající pro potravinářský průmysl.

view product

Kozačky TECHNO, modré, polyuretanové s bezp. špičkou

Polyuretanové holínky TECHNO, modré, super lehké. Podrážka z polyuretanu modré barvy, s bezpečnostní špičkou. Protiskluzová samočisticí podrážka. Antibakteriální vložky. Dobrá tepelná izolace. Vynikající pro potravinářský průmysl.

view product

Kozačky TECHNO, bílé, polyuretanové s bezp. špičkou

Polyuretanové holínky TECHNO, bílé, super lehké. Podrážka z polyuretanu modré barvy, s bezpečnostní špičkou. Protiskluzová samočisticí podrážka. Antibakteriální vložky. Dobrá tepelná izolace. Vynikající pro potravinářský průmysl.

view product

DUNLOP Purofort EN 347, kozačky bez ocel.špičky bílé

Polyuretanové holínky DUNLOP PUROFORT MultiGrip EN 347.Protiskluzová podrážka modré barvy bez ocelové špičky.Odolné vůči : minerálům, živočišným a rostlinným olejům a tukům, dezinfekčním prostředkům,hnojivům, rozpouštědlům, různým chemikáliím.Dunlop Multi Grip nová generace kozaček pro potravinářský průmysl.

view product

DUNLOP Pricemaster, kozačky bez. ocel. špičky

DUNLOP Pricemaster, bílé kozačky se zelenou podrážkou. Podrážka vyrobena z PVC, bez ocelové špičky. Odolné proti : minerálům, živočišných a rostlinných olejům a tukům , dezinfekčním prostředkem , různým chemikáliím.

view product

DUNLOP Purofort, kozačky s ocel.špičkou, bílé

Polyuretanové holínky DUNLOP PUROFORT MultiGrip.Protiskluzová podrážka modré barvy s ocelovou špičkou.Odolné vůči : minerálům, živočišným a rostlinným olejům a tukům, dezinfekčním prostředkům,hnojivům, rozpouštědlům, různým chemikáliím.Dunlop Multi Grip nová generace kozaček pro potravinářský průmysl.

view product

DUNLOP Protomaster, kozačky s ocel.špičkou EN. 347/04,

DUNLOP PROTOMASTER - bílé kozačky se zelenou podrážkou. Podrážka vyrobena z PVC s ocelovou špičkou. Vodotěsné, špička pohlcující energii, antistatické. Odolné vůči: minerálním, živočišným a rostlinným olejům a tukům, krve, dezinfekčním prostředkem, různým chemikáliím. Použití v potravinářském průmyslu.  

view product

Zateplené bílé boty na vázání s ocelovou špičkou

Svršek vyroben ze syntetického materiálu. Dvojitá podrážka vyrobená z 94% PU pro vnější vrstvu a 70% pro vnější vrstvu. Protiskluzová podrážka. K dispozici s kompozitní/ocelovou špicí nebo bez špičky.

view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: