Kategorie

Nejnovější příspěvky v blogu

Archivované příspěvky

w3c

Aktivní filtry

Nitrilové rukavice DIAMANTE/SUPREME, nepudrované, BAL. 100 KS

Jednorázové ochranné nitrilové rukavice DIAMANTE nejsou pudrované a mají standardní hmotnost 3g. Zdrsněné konečky prstů pro jemnější a citlivější manipulaci. Vhodné pro krátkodobý kontakt s potravinami. Barva: Modrá Velikosti: S,M,L,XL

view product
view product

Latexové rukavice Jersette, 1 pár

Vodotěsné rukavice z modrého přírodníholatexu, bavlněná vložka bez silikonu. Vnitřní povrch lehce pudrovaný.Vhodné pro styk s potravinami.Zdrsněný povrch v oblasti dlaně a prstů. Kontakt do 100°C.

view product

Rukavice proti pořezání, APROTEX Thermo

Ochranná vláknitá rukavice AproTex THERMO proti pořezání vhodná na levou i pravou ruku. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Obsahuje vlákna s izolačními vlastnostmi, proto je vhodná do chladných prostor. Zesílené prsty a kvalitní materiál poskytují ochranu proti pořezání. Modrá barva. Manžeta délky 12 cm....

view product

Kovová pletená rukavice - zápěstní STANDARD

Kovová pletená rukavice po zápěstí značky STAHLNETZ - Standard . 100 % z nerezové oceli . Textilní náramek . Lehká, pohodlná, hygienická.  

view product

Rukavice proti pořezání, APROTEX Pro

Ochranná vláknitá rukavice AproTex PRO proti pořezání vhodná na levou i pravou ruku. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Zesílené prsty a kvalitní materiál poskytují ochranu proti pořezání. Bílá barva. Manžeta délky 11 cm. Různé velikosti S, M, L, XL.

view product

Rukavice proti pořezání, APROTEX Prime

Ochranná vláknitá rukavice AproTex PRIME proti pořezání vhodná na levou i pravou ruku. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Zesílené prsty a kvalitní materiál poskytují ochranu proti pořezání. Modrá barva pro lepší viditelnost . Manžeta délky 12 cm. Různé velikosti S, M, L, XL.

view product

Nitrilové rukavice BPG, nepudrované, bal. 100 ks

Jednorázové ochranné nitrilové rukavice BPG nejsou pudrované a mají hmotnost 4-5g, záleží na velikosti rukavic. Tyto rukavice jsou zesílené. Zdrsněné konečky prstů pro jemnější a citlivější manipulaci. Vhodné pro krátkodobý kontakt s potravinami. Barva: Modrá Velikosti: S,M,L,XL

view product

Rukavice proti pořezání, CUTGUARD bluetouch

Ochranná vláknitá rukavice CUTGUARD bluetouch proti pořezání. Level 5+. Náhrada kovové rukavice pro domácího řezníka. Hustota vláken: 13. Zesílené prsty . Modrá barva pro lepší viditelnost .

view product

Rukavice proti pořezání CUTGUARD plus

Ochranná rukavice CUTGUARD plus proti pořezání. Extra silná. Level 5+. Hustota vláken: 7. Extra silné a odolné. Nerezové, ocelové jádro.

view product

Kovová rukavice zápěstní proti pořezací FALCON na háček

Žádné nepříjemné zadrhávání při čištění nebo nasazování: Ochranná rukavice Falcon proti propíchnutí má patentovaný inteligentní systém zapínání na háčky, který se zachytí pouze do určeného očka.

view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: